Dolmar Police LOFTER 08 Dolmar 100/29,6/23,7

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním... více informací »
Dolmar Police LOFTER 08 Dolmar 100/29
Značka: Dolmar
1 076 Kč
Ověřit dostupnost
Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním...

Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliímpoužívaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchyty plast


Neodolatelný výrobek Dolmar Police LOFTER 08 Dolmar 100/29,6/23,7 můžete získat právě teď tady na webu zařazený v sekci dětské pokoje. Získejte ostatní výrobky ve zmiňované sekci za super peníze! V očích zákazníků populární výrobce Dolmar představuje velmi kvalitní produkty. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Mrkněte také na další zboží od značky Dolmar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Dolmar Police LOFTER 08 Dolmar 100/29,6/23,7 od známé společnosti Dolmar jednoduše můžete pořídit na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Aktuálně v akci za 1 076 Kč.