Dolmar Policová skříň ULTIMO U3 80/187/39

Uspořádání: skříň má dvě zásuvky a police po obou stranách Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Dolmar Policová skříň ULTIMO U3  80/187/39
Značka: Dolmar
3 218 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: skříň má dvě zásuvky a police po obou stranách Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: skříň má dvě zásuvky a police po obou stranách Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast


Žádaný produkt Dolmar Policová skříň ULTIMO U3 máte možnost pořídit aktuálně tady u nás umístěný v kategorii dětské pokoje. Nyní získáte ještě jiné kousky ve zmíněné rubrice ve výprodejové akci. To však není vše, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete více kousků od značky Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Dolmar pro vás připravuje skvělé výrobky Však to vidíte sami!

Zlevněný kus Dolmar Policová skříň ULTIMO U3 80/187/39 od oblíbené značky Dolmar naleznete zde v akci. Nabídky již od 3 218 Kč.