Dolmar Regál LOFTER 10 Dolmar 35/163,5/35

Uspořádání: regál má tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Dolmar Regál LOFTER 10 Dolmar 35/163
Značka: Dolmar
1 706 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: regál má tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: regál má tři police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliímpoužívaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska

Tento nejprodávanější produkt Dolmar Regál LOFTER 10 můžete koupit bez obtíží tu na stránkách zařazený v kategorii dětské pokoje. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této populární kategorie za outletovou cenu. Oblíbený dodavatel Dolmar pro své zákazníky nabízí top zboží To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem více skvělých produktů od výrobce Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Kvalitní a levný kus Dolmar Regál LOFTER 10 Dolmar 35/163,5/35 pocházející od značky Dolmar snadno můžete najít právě teď ve slevě! Nabídka již od 1 706 Kč.