Dolmar Regál WERSO 4 Dolmar 35/180,8/38

Uspořádání police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené... více informací »
Dolmar Regál WERSO 4 Dolmar 35/180
Značka: Dolmar
1 564 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené...

Uspořádání police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska


Hodně žádaný produkt máte možnost sehnat jednoduše na webu umístěný v kategorii regály a poličky. Nyní pořídíte kvalitní produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze. Významný dodavatel Dolmar vám nabízí vynikající zboží Však to vidíte sami.

Velmi žádaný výrobek Dolmar Regál WERSO 4 Dolmar 35/180,8/38 od značky Dolmar pořídíte na našich stránkách opravdu výhodně. Nabídky již od 1 564 Kč.