Dolmar Šatní skříň ARCA 1 80,1/195,2/52

Uspořádání: v horní části šatní tyč, v dolní části police a dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle... více informací »
Dolmar Šatní skříň ARCA 1  80
Značka: Dolmar
3 141 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: v horní části šatní tyč, v dolní části police a dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle...

Uspořádání: v horní části šatní tyč, v dolní části police a dvě zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barva: arktická bílá nebo arktická bílá/dub wotan Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Tento akční produkt máte možnost získat mimo jiné tady na našem webu umístěný v rubrice šatní skříně. Nyní si můžete pořídit ostatní zboží z této známé sekce za mimořádně nízkou cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Podívejte se taky na více skvělých kousků od dodavatele Dolmar. Najdete je níže na této stránce. Významný dodavatel Dolmar dlouhodobě prodává skvělé produkty.. Podívejte se sami!

Zlevněný kus Dolmar Šatní skříň ARCA 1 80,1/195,2/52 od skvělé značky Dolmar jednoduše můžete pořídit právě teď v nabídce extra výhodně! Nyní za 3 141 Kč.