Dolmar skříň WERSO 1 Dolmar 90/195,2/55

Uspořádání v horní části šatní tyč a v dolní police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na... více informací »
Dolmar  skříň WERSO 1 Dolmar 90/195
Značka: Dolmar
3 343 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání v horní části šatní tyč a v dolní police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na...

Uspořádání v horní části šatní tyč a v dolní police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Hodně oblíbený produkt jde nakoupit bezprostředně na stránkách zařazený v kategorii šatní skříně! Najděte si parádní zboží z této populární rubriky za příznivou cenu! V očích zákazníků populární značka Dolmar svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se. Naše nabídka je široká, mrkněte na další produkty od výrobce Dolmar. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Dolmar skříň WERSO 1 Dolmar 90/195,2/55 pocházející od značky Dolmar snadno můžete pořídit zde teď za výhodnou cenu. Právě teď jen za 3 343 Kč.