Dolmar / skříň WERSO 2 Dolmar 47,3/195,2/55

Uspořádání v horní části šatní tyč, dodáváme s třemi policemi v balení na policovou skříň Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle... více informací »
Dolmar / skříň WERSO 2 Dolmar 47
Značka: Dolmar
2 519 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání v horní části šatní tyč, dodáváme s třemi policemi v balení na policovou skříň Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle...

Uspořádání v horní části šatní tyč, dodáváme s třemi policemi v balení na policovou skříň Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska


Tento akční a ve slevě produkt můžete pořídit již dnes tu na webu umístěný v sekci dětské pokoje. Nyní můžete najít nové zboží z této známé kategorie za skvělou cenu. To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další zboží značky Dolmar. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný kus Dolmar / skříň WERSO 2 Dolmar 47,3/195,2/55 od známého výrobce Dolmar najdete u nás nyní ve slevě! Nyní lze objednat jen za 2 519 Kč.