Dolmar stolek WERSO 11 Dolmar 47,3/57,2/42

Uspořádání stolek disponuje otevřenou poličkou a pod ní je zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Dolmar  stolek WERSO 11 Dolmar 47
Značka: Dolmar
1 469 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání stolek disponuje otevřenou poličkou a pod ní je zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání stolek disponuje otevřenou poličkou a pod ní je zásuvka Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Tento kvalitní kousek Dolmar stolek WERSO 11 Dolmar 47,3/57,2/42 máte možnost získat lehce tady na stránkách v populární rubrice noční stolky. Nyní si můžete pořídit ještě další kusy z této známé sekce za rozumné peníze!

Akční kus Dolmar stolek WERSO 11 Dolmar 47,3/57,2/42 od společnosti Dolmar jednoduše můžete najít na našich stránkách teď v akci! Ceny již od 1 469 Kč.