Dolmar stůl WERSO 8 Dolmar 120/85,2/55

Uspořádání po levé straně tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Dolmar  stůl WERSO 8 Dolmar 120/85
Značka: Dolmar
2 889 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání po levé straně tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání po levé straně tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska


Unikátní a žádaný produkt dostanete v pohodě tu na webu umístěný v kategorii psací stoly. Vyberte si akční produkty z naší sekce za báječnou cenu! To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od výrobce Dolmar. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný výrobek Dolmar stůl WERSO 8 Dolmar 120/85,2/55 od populárního výrobce Dolmar jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě opravdu levně. Ceny od 2 889 Kč.