Domel Police APETITO 10 120/38/32 barva

Uspořádání: dvě uzavíratelné skříňky a jedna otevřená police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -... více informací »
Domel Police APETITO 10  120/38/32 barva
Značka: Domel
1 453 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: dvě uzavíratelné skříňky a jedna otevřená police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino -...

Uspořádání: dvě uzavíratelné skříňky a jedna otevřená police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: antracyt/bílý mat, dub světlý/bílý mat Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Oblíbený a akční kus Domel Police APETITO 10 120/38/32 barva je k získání právě zde na webu umístěný v kategorii regály a poličky! Nyní si můžete pořídit jiné produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! Přední značka Domel dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment ! A to ještě není vše. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás více produktů od výrobce Domel. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Nový produkt Domel Police APETITO 10 120/38/32 barva od této skvělé značky Domel máte možnost koupit tady teď právě ve výprodejové akci! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 453 Kč.