Domel Policová skříň APETITO 3 85/192/40 :

Uspořádání: skříň má jednu zásuvku a police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Domel Policová skříň APETITO 3  85/192/40 :
Značka: Domel
4 353 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: skříň má jednu zásuvku a police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: skříň má jednu zásuvku a police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky plast kovové panty


Oblíbený a akční kousek lze koupit bez obtíží tady na stránkách ve známé kategorii dětské pokoje. Nyní najdete ještě podobné produkty z této populární kategorie za nejnižší cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce najdete více produktů značky Domel. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční kus Domel Policová skříň APETITO 3 85/192/40 : od kvalitní značky Domel snadno naleznete zde nyní za výhodnou cenu! Nabídky od 4 353 Kč.