Domel Policová skříň GULIVER 4 40/191/40 :

Uspořádání: skříň disponuje zásuvkou a policemi Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Domel Policová skříň GULIVER 4  40/191/40 :
Značka: Domel
3 217 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: skříň disponuje zásuvkou a policemi Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání: skříň disponuje zásuvkou a policemi Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky plast kovové panty

Tento designový produkt jde koupit také na stránkách v rubrice dětské pokoje. Podívejte se na oblíbené kusy z naší sekce v bezva akci! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další skvělé kousky od značky Domel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Domel Policová skříň GULIVER 4 40/191/40 : od známé společnosti Domel můžete najít tady nyní za akční cenu! Cena již od 3 217 Kč.