Domel Regál 3 80/191/40 barva

Uspořádání na levé straně dvířka, za nimi 3 x police na pravé straně v horní a dolní části dvířka, za nimi 1 x police na... více informací »
Domel Regál  3  80/191/40 barva
Značka: Domel
4 311 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání na levé straně dvířka, za nimi 3 x police na pravé straně v horní a dolní části dvířka, za nimi 1 x police na...

Uspořádání na levé straně dvířka, za nimi 3 x police na pravé straně v horní a dolní části dvířka, za nimi 1 x police na pravé straně uprostřed je 1 x zásuvka, 2 x regálek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: dřevo korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: korpus antracyt, front bílý mat, úchyty šedá, fialová, modrá, zelená a červená Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!


Zajímavý kousek je k sehnání jednoduše tady na stránkách v populární sekci regály a poličky! Nyní můžete získat zlevněné zboží z naší sekce za nejlepší ceny. V očích zákazníků populární značka Domel pro své zákazníky dodává špičkový sortiment . Můžete se sami přesvědčit u nás na webu! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží značky Domel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kousek Domel Regál 3 80/191/40 barva od značky s tradicí a dobrou pověstí Domel je k získání právě dnes za outletovou cenu! Nabídka již od 4 311 Kč.