Domel Regál APETITO 4 75/192/40 barva

Uspořádání: regál má tři zásuvky a po levé straně za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm... více informací »
Domel Regál APETITO 4  75/192/40 barva
Značka: Domel
4 224 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: regál má tři zásuvky a po levé straně za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm...

Uspořádání: regál má tři zásuvky a po levé straně za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: antracyt/bílý mat, dub světlý/bílý mat Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!


Ve slevě tento kus pořídíte bezprostředně tu na webu ve známé kategorii regály a poličky. Nyní koupíte zcela nové produkty z naší kategorie za super ceny.

Tento exkluzivní produkt Domel Regál APETITO 4 75/192/40 barva od společnosti s předním postavením na trhu Domel snadno můžete pořídit momentálně opravdu levně. Nabídka od 4 224 Kč.