Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 100

Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 100Představujeme extrémně krásný model sprchových dveří Rapid Swing. Dveře jsou vyrobeny z... více informací »
Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 100
Značka: Möbler
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 100Představujeme extrémně krásný model sprchových dveří Rapid Swing. Dveře jsou vyrobeny z...

Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 100

Představujeme extrémně krásný model sprchových dveří Rapid Swing. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm. Mají ochranný povlak Easy Clean, který usnadňuje udržování kabiny v čistotě. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí.


Způsob otevírání dveří: skládací
Rozměry dveří: 100
Směr dveří: všestranné
Barva skla: transparent – transparentní
Tloušťka skla: 6 mm
Výška sprchových dveří: 1950
Povrchová úprava: černá
Seřízení na profilech: 985 – 1005 mm
Sada těsnění v sadě: ano
Možnost montáže bez okrajů: ano
Povlak Easy Clean: ano
Záruka: 24 měsíců
Antibakteriální: ano

Levný produkt Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 100 můžete pořídit bez problémů tady na stránkách v sekci sprchy a sprchové panely. Prozkoumejte parádní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze. U nás nabízíme více, podívejte se také na další prověřené produkty od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Möbler má v nabídce špičkové produkty.

Unikátní produkt Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 100 od kvalitní značky Möbler snadno můžete pořídit teď opravdu výhodně! Nabídky již od 8 599 Kč.