Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 70

Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 70Představujeme extrémně krásný model sprchových dveří Rapid Swing. Dveře jsou vyrobeny z... více informací »
Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 70
Značka: Möbler
7 899 Kč
Ověřit dostupnost
Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 70Představujeme extrémně krásný model sprchových dveří Rapid Swing. Dveře jsou vyrobeny z...

Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 70

Představujeme extrémně krásný model sprchových dveří Rapid Swing. Dveře jsou vyrobeny z kvalitního tvrzeného skla o tloušťce 6 mm. Mají ochranný povlak Easy Clean, který usnadňuje udržování kabiny v čistotě. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí.


Způsob otevírání dveří: skládací
Rozměry dveří: 70
Směr dveří: všestranné
Barva skla: transparent – transparentní
Tloušťka skla: 6 mm
Výška sprchových dveří: 1950
Povrchová úprava: černá
Seřízení na profilech: 885 – 905 mm
Sada těsnění v sadě: ano
Možnost montáže bez okrajů: ano
Povlak Easy Clean: ano
Záruka: 24 měsíců
Antibakteriální: ano


Tento exkluzivní produkt Dveře sprchové skládací RAPID pořídíte právě tu na našich stránkách v populární kategorii sprchy a sprchové panely. Nyní koupíte jiné zboží ze zmíněné sekce za rozumné peníze. Přední výrobce Möbler má kvalitní sortiment Nakupujte výhoděn u nás! Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží značky Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Dveře sprchové skládací RAPID FOLD 70 pocházející od značky Möbler snadno můžete získat u nás právě ve výprodejové akci! Cena již od 7 899 Kč.