Dveře sprchové SOLAR černý mat 140

Dveře sprchové SOLAR černý mat 140Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny... více informací »
Dveře sprchové SOLAR černý mat 140
Značka: Möbler
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dveře sprchové SOLAR černý mat 140Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny...

Dveře sprchové SOLAR černý mat 140

Solar Black Mat jsou výrazné, přesto nadčasové a moderní sprchové dveře, které byly vyrobeny z nejkvalitnějších materiálu a zakončený černým laminátem. Černý matný povlak je odolný vůči nečistotám a skvrnám a snadno se čistí. Kombinace černých profilů, dlouhé rukojeti a pantu spolu s průhlednou linií skleněných povrchů dokonale ladí s moderní i tradiční koupelnou. Černá je jasným lídrem na trhu interiéru koupelen.


Způsob otevírání dveří: posuvné
Rozměry dveří: 140
Barva skla: transparent – transparentní
Tloušťka skla: 6 mm
Výška sprchových dveří: 1950
Materiál profilů: hliník
Materiál držáků: ocel
Povrchová úprava: černá
Seřízení na profilech: 10 mm
Sada těsnění v sadě: ano
Možnost montáže bez okrajů: ano
Povlak Easy Clean: ano
Záruka: 24 měsíců
Antibakteriální: neuvedeno

Oblíbený produkt je k dostání přímo tady na našich stránkách umístěný v kategorii sprchy a sprchové panely! Připravili jsme pro vás akční zboží z naší rubriky za extra cenu. Známý dodavatel Möbler pro své zákazníky dodává skvělé zboží

Tento žádaný výrobek Dveře sprchové SOLAR černý mat 140 originál od výrobce Möbler snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní ve výprodejové akci! Nyní lze objednat jen za 9 999 Kč.