Fadome Vitrína ESPERANZA

Uspořádání: uvnitř vitríny nalezne police, jedna je skleněná a má LED osvětlení v ceně Materiál: laminovaná dřevotříska... více informací »
Fadome  Vitrína ESPERANZA
Značka: Fadome
2 232 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř vitríny nalezne police, jedna je skleněná a má LED osvětlení v ceně Materiál: laminovaná dřevotříska...

Uspořádání: uvnitř vitríny nalezne police, jedna je skleněná a má LED osvětlení v ceně Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty MDF

Nový kus můžete dostat v pohodě tady na našich stránkách umístěný v kategorii vitríny! Nyní koupíte kvalitní zboží ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny!

Výjimečný kus Fadome Vitrína ESPERANZA od populární značky Fadome snadno seženete na našich stránkách ve slevě. Právě teď jen za 2 232 Kč.