Fadome Vitrína PASSIONATA PS2 45/154/42

Rozvržení: vitrína obsahuje v dolní části skříňku s policí a v horní části skleněnou police, která má efektní LED... více informací »
Fadome Vitrína PASSIONATA PS2  45/154/42
Značka: Fadome
2 056 Kč
Ověřit dostupnost
Rozvržení: vitrína obsahuje v dolní části skříňku s policí a v horní části skleněnou police, která má efektní LED...

Rozvržení: vitrína obsahuje v dolní části skříňku s policí a v horní části skleněnou police, která má efektní LED osvětlení v ceně Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska dvířka LTD a PVC úchyty MDF

Tento výjimečný produkt máte možnost dostat nyní tady u nás umístěný v kategorii vitríny! Nyní můžete najít další produkty z této sekce za rozumné peníze. To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete další zboží od značky Fadome. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Fadome pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky.

Zlevněný výrobek Fadome Vitrína PASSIONATA PS2 45/154/42 pocházející od značky Fadome jednoduše najdete u nás právě se slevou! Teď v akci 2 056 Kč.