Furnika Furnika LED osvětlení GUATRO do dřevěných polic

Informace: Svítidlo do skříně SQUARE je univerzální svítidlo s LED modulem. Jeho všestranné použití jako osvětlení... více informací »
Furnika Furnika LED osvětlení GUATRO do dřevěných polic
Značka: Furnika
165 Kč
Ověřit dostupnost
Informace: Svítidlo do skříně SQUARE je univerzální svítidlo s LED modulem. Jeho všestranné použití jako osvětlení...

Informace: Svítidlo do skříně SQUARE je univerzální svítidlo s LED modulem. Jeho všestranné použití jako osvětlení užitkových povrchů mu umožní osvětlit výklenky nábytku, výlohy, skříně atd. Prodává se v hliníkové barvě a v teplé světlé barvě. Níže najdete další barvy. Obsahuje vestavěných 16 LED diod s celkovým výkonem 1,2 W zajišťujících dlouhou životnost a nízké provozní náklady. Vyplňte sadu a vyberte jeden z potřebných napájecích zdrojů.


Tento žádaný výrobek Furnika Furnika LED osvětlení je dostupný teď u nás v oblíbené sekci led osvětlení. Nyní najdete jiné kousky z této kategorie za extra cenu. Věhlasný výrobce Furnika dlouhodobě nabízí velmi kvalitní výrobky levně. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento oblíbený produkt Furnika Furnika LED osvětlení GUATRO do dřevěných polic od dodavatele zboží Furnika snadno můžete sehnat teď levně. Nyní můžete mít za 165 Kč.