Gib Meble skříň BONO 120 Gib 120/215/62 korpusu:

Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm... více informací »
Gib Meble   skříň BONO 120 Gib 120/215/62  korpusu:
Značka: Gib Meble
7 043 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm...

Uspořádání: vnitřek skříně viz obrázek dodáváno v demontu s návodem pro sestavení. Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou pojezdy dveří značky HETTICH panty kov

Oblíbený produkt Gib Meble skříň BONO 120 Gib 120/215/62 máte možnost pořídit zrovna tady a teď na našich stránkách v rubrice šatní skříně! Podívejte se na jiné produkty z této známé rubriky za parádní cenu! Významný dodavatel Gib Meble má v nabídce kvalitní sortiment. U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další produkty od značky Gib Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Výjimečný a žádaný kus Gib Meble skříň BONO 120 Gib 120/215/62 korpusu: značky Gib Meble jednoduše seženete tady a teď za výprodejovou cenu! Nabídky již od 7 043 Kč.