Gib Meble Vitrína DENVER Gib 50/200/40 :

Uspořádání: za dvířky police, 1x skleněná Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Gib Meble  Vitrína DENVER Gib 50/200/40 :
Značka: Gib Meble
3 038 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky police, 1x skleněná Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání: za dvířky police, 1x skleněná Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska


Tento neodolatelný produkt Gib Meble Vitrína DENVER Gib 50/200/40 : je k dispozici pohodlně u nás zařazený v rubrice vitríny! Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z této sekce za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další zboží od dodavatele Gib Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Gib Meble dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní sortiment Však to vidíte sami.

Tento velmi žádaný produkt Gib Meble Vitrína DENVER Gib 50/200/40 : od společnosti Gib Meble jednoduše můžete najít tady a teď opravdu výhodně. Právě teď jen za 3 038 Kč.