Gib Meble Vitrína LANCO Gib 50/111/35 :

Uspořádání: za dvířky dvě police výběr levého nebo pravého provedení při montáži vitrína lze zavěsit a výška je 109 cm... více informací »
Gib Meble  Vitrína LANCO Gib 50/111/35 :
Značka: Gib Meble
1 856 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky dvě police výběr levého nebo pravého provedení při montáži vitrína lze zavěsit a výška je 109 cm...

Uspořádání: za dvířky dvě police výběr levého nebo pravého provedení při montáži vitrína lze zavěsit a výška je 109 cm Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska bez úchytkový systém


Tento unikátní kousek máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách v kategorii vitríny. Nyní můžete získat parádní produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci!

Tento vynikající produkt Gib Meble Vitrína LANCO Gib 50/111/35 : od kvalitní značky Gib Meble najdete právě téměř zdarma. V akci od 1 856 Kč.