Gib Meble Vitrína WIT50 INES Gib 50,5/200/40

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Gib Meble  Vitrína WIT50 INES Gib 50
Značka: Gib Meble
3 184 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast


Tento kvalitní a žádaný produkt Gib Meble Vitrína WIT50 jde nakoupit přímo tady u nás v oblíbené rubrice vitríny. Máme pro vás nové kusy ve zmiňované rubrice za báječnou cenu. Tento vyjímečný výrobce Gib Meble dlouhodobě poskytuje skvělé zboží Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další zboží od dodavatele Gib Meble. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný kus Gib Meble Vitrína WIT50 INES Gib 50,5/200/40 od odblíbeného výrobce Gib Meble jednoduše seženete na našich stránkách nyní opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 3 184 Kč.