Helvetia Komoda BETA 26 132/93/38

Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se... více informací »
Helvetia Komoda BETA 26  132/93/38
Značka: Helvetia
3 451 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se...

Uspořádání: čtyři zásuvky, za dvířky po jedné polici Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Designový výrobek lze pořídit lehce tady u nás v populární sekci komody! Podívejte se na skvělé zboží z naší kategorie za outletovou cenu!

Exkluzivní kus Helvetia Komoda BETA 26 132/93/38 od kvalitní značky Helvetia snadno seženete právě teď opravdu levně. Právě lze objednat jen za 3 451 Kč.