Helvetia Komoda HEKTOR 25 160/92/37

Uspořádání: komoda disponuje třemi skříňkami, které jsou rozděleny policí. Lze dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná... více informací »
Helvetia Komoda HEKTOR 25  160/92/37
Značka: Helvetia
9 821 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: komoda disponuje třemi skříňkami, které jsou rozděleny policí. Lze dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná...

Uspořádání: komoda disponuje třemi skříňkami, které jsou rozděleny policí. Lze dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách


Zajímavý kousek Helvetia Komoda HEKTOR 25 lze zakoupit rovněž tu na našem webu v rubrice komody! Připravili jsme pro vás kvalitní produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze!

Výjimečný a žádaný produkt Helvetia Komoda HEKTOR 25 160/92/37 od společnosti s dlouholetou tradicí Helvetia k dostání tady teď za rozumné peníze. Výhodně za 9 821 Kč.