Helvetia Rohový psací stůl RINO 80/75/80

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Helvetia Rohový psací stůl RINO  80/75/80
Značka: Helvetia
1 595 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm zadní stěna sololitová deska korpus: mat barevné provedení: bílý mat, černý mat, dub sonoma Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!


Tento designový produkt Helvetia Rohový psací stůl RINO 80/75/80 jde pořídit taky na webu ve známé kategorii psací stoly! Připravili jsme pro vás ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od značky Helvetia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Helvetia Rohový psací stůl RINO 80/75/80 od kvalitního výrobce Helvetia seženete zrovna dnes za skvělou cenu! K sehnání zrovna v akci za 1 595 Kč.