Helvetia stolek BETA 22 47/56/41

Uspořádání: tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Helvetia  stolek BETA 22  47/56/41
Značka: Helvetia
1 698 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: tři zásuvky Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska

Oblíbený a kvalitní produkt Helvetia stolek BETA můžete nakoupit bez obtíží tady a teď na našem webu ve známé sekci ložnicové sestavy. Nyní můžete získat podobné produkty z této populární rubriky za super peníze! Máme toho více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od dodavatele Helvetia. Najdete je níže na této stránce. Populární výrobce Helvetia může nabídnout top výrobky Udělejte radost sami sobě.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Helvetia stolek BETA 22 47/56/41 od známé značky Helvetia snadno můžete pořídit právě opravdu levně. Akční ceny již od 1 698 Kč.