Helvetia stolek HEKTOR 40 180/34/50

Uspořádání: televizní stolek je opatřen dvěma zásuvkami Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná... více informací »
Helvetia  stolek HEKTOR 40  180/34/50
Značka: Helvetia
5 963 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: televizní stolek je opatřen dvěma zásuvkami Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná...

Uspořádání: televizní stolek je opatřen dvěma zásuvkami Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Kvalitní produkt Helvetia stolek HEKTOR 40 můžete získat bezprostředně u nás umístěný v sekci tv stolky. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky snadno online. V očích zákazníků populární výrobce Helvetia dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní zboží. za opravdu výhodné peníze.

Ve slevě výrobek Helvetia stolek HEKTOR 40 180/34/50 od spolehlivého výrobce Helvetia snadno seženete momentálně v naši nabídce za akční cenu. Zrovna teď v akci za 5 963 Kč.