Helvetia stůl AGAPI 130/75/50

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Helvetia  stůl AGAPI  130/75/50
Značka: Helvetia
1 433 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm korpus: mat barevné provedení: bílý mat nebo dub grandson Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Zcela unikátní produkt máte možnost dostat ještě tady na stránkách umístěný v kategorii psací stoly! Nyní získáte oblíbené kousky z této oblíbené sekce z pohodlí domova.

Povedený produkt Helvetia stůl AGAPI 130/75/50 od našeho známého výrobce Helvetia snadno seženete aktuálně levně. Právě nyní za 1 433 Kč.