Helvetia Vitrína HALLE 05 64/190/45

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Helvetia Vitrína HALLE 05  64/190/45
Značka: Helvetia
7 091 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska kovové nohy tvrzené sklo u vitrín


Tento nejprodávanější produkt můžete koupit nyní na webu zařazený v sekci vitríny! Nyní získáte ostatní produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova!

Nejprodávanější výrobek Helvetia Vitrína HALLE 05 64/190/45 od oblíbené značky Helvetia snadno můžete pořídit tady teď právě za akční cenu. Nabídka od 7 091 Kč.