Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06 60/207/37 :

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná... více informací »
Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06  60/207/37 :
Značka: Helvetia
6 017 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná...

Uspořádání: uvnitř vitríny jsou tři police z toho jedna skleněná a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Neodolatelný kus Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06 60/207/37 : můžete koupit taky na našem webu v oblíbené rubrice vitríny. Nyní můžete získat parádní produkty z této známé rubriky za akční cenu! Značka Helvetia má v nabídce vynikající produkty. Náš sortiment je široký, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od výrobce Helvetia. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento exkluzivní výrobek Helvetia Vitrína HEKTOR pravá 06 60/207/37 : od známé společnosti Helvetia snadno najdete tady a teď skutečně levně. Nabídky již od 6 017 Kč.