Helvetia Vitrína TULSA 05 60/204/39 :

Uspořádání uvnitř 5x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Helvetia Vitrína TULSA 05  60/204/39 :
Značka: Helvetia
5 630 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání uvnitř 5x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání uvnitř 5x police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kuličkové pojezdy zásuvek s možností plného vysunutí zadní stěna sololitová deska dlouhé kovové úchyty v černé barvě systém tiché dovíraní zaoblené okraje tvrzené sklo u vitrín


Hodně oblíbený kus Helvetia Vitrína TULSA 05 60/204/39 : můžete pořídit ještě na webu zařazený v sekci vitríny. Nyní získáte zcela nové produkty z naší kategorie za super ceny. U zákazníků oblíbená značka Helvetia pro své zákazníky nabízí prvotřídní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento diskontní produkt Helvetia Vitrína TULSA 05 60/204/39 : od top značky Helvetia jednoduše naleznete teď téměř zdarma. Nabídky již od 5 630 Kč.