Helvetia Závěsná skříňka HELIO 08 35/91/37 :

Uspořádání: viz. obrázek otevírání dveří levé nebo pravé při montáži Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16... více informací »
Helvetia Závěsná skříňka HELIO 08  35/91/37 :
Značka: Helvetia
1 773 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz. obrázek otevírání dveří levé nebo pravé při montáži Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16...

Uspořádání: viz. obrázek otevírání dveří levé nebo pravé při montáži Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách a dveřích zadní stěna sololitová deska nohy plast   Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže! Po – Čt 9:00-17:00  Pá 9:00-15:00 Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup. Vlastní doprava Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je paušálně od 299 Kč. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma. Výměna zboží do14 dnů okud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení. Disponujeme vlastní dopravou a osobním odběrem Zdarma. Od našeho počátku nám již pod rukama prošla hezká řádka objednávek, druhů a značek nábytku. Můžete si být tedy jisti, že nabízíme pouze kvalitní, cenově dostupný nábytek a bytové doplňky. Postupně rozvíjíme a rozšiřujeme naši stávající nabídku, protože základem je pro nás spokojený zákazník. V našem sortimentu aktuálně naleznete více jak 9000 produktů. Majitel e-shopu – David Střihavka Ověřený e-shop Daka.cz  Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace.  Na infolince nás zastihnete Po – Čt 9:00-17:00  Pá 9:00-15:00, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.

Nejprodávanější produkt Helvetia Závěsná skříňka HELIO 08 lze zakoupit snadno tady u nás umístěný v kategorii šatní skříně. Připravili jsme zlevněné výrobky ze zmíněné kategorie za výhodné peníze!

Exkluzivní produkt Helvetia Závěsná skříňka HELIO 08 35/91/37 : originál od výrobce Helvetia jednoduše najdete u nás teď za výhodnou cenu. Nabídky od 1 773 Kč.