Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR levá 08 60/128/37

Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o... více informací »
Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR levá 08  60/128/37
Značka: Helvetia
4 556 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o...

Uspořádání: uvnitř vitríny skleněná police a lze do ní dokoupit LED osvětlení Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou 0,6 mm kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchytky vyfrézované v horizontálních frontách

Tento skvělý produkt máte možnost pořídit snadno tu na našich stránkách zařazený v kategorii vitríny! Nyní si můžete koupit nové výrobky ve zmiňované rubrice za super ceny. Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás další produkty značky Helvetia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Helvetia představuje vynikající produkty.! Nakupujte výhoděn u nás!

Tento zlevněný výrobek Helvetia Závěsná vitrína HEKTOR levá 08 60/128/37 od značky s dlouholetou historií Helvetia jednoduše seženete aktuálně na webu za super peníze! Nyní pořídíte za 4 556 Kč.