Furnia.cz - katalog nábytku
  1. Domů
  2. Komody
  3. Jurek Meble Komoda CEZAR 10 Jurek 100/106/42 výprodej barevné provedení

Jurek Meble Komoda CEZAR 10 Jurek 100/106/42 výprodej barevné provedení

Tento diskontní kus Jurek Meble Komoda CEZAR 10 Jurek 100/106/42 výprodej barevné provedení od značky s dobrým jménem Jurek Meble snadno pořídíte online v bezva akci. Aktuálně stojí u nás 1 966 Kč.
Jurek Meble  Komoda CEZAR 10 Jurek 100/106/42 výprodej barevné provedení

Uspořádání:

za dvířky 2x police

Materiál:

laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm
lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím
používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu.
hrany jsou zakončeny ABS lištou
kovový mechanizmus na zásuvkách
zadní stěna sololitová deska
úchyty plast
kovové panty
barva milano krém

 
 

Po – Pá 8:00-15:00
Pokud máte dotaz, neváhejte zavolat nebo napsat a my Vám rádi poradíme a pomůžeme s výběrem. Máme letité zkušenosti a osobní přístup.

Vlastní doprava
Zboží rozvážíme vlastní dopravou. Cena je od 299 Kč po celé ČR. Pokud však nakoupíte nad 25 000 Kč máte dopravu zcela zdarma.

Výměna zboží do14 dnů
Pokud se Vám výrobek z jakýchkoliv důvodů nebude líbit nebo nebude splňovat očekávání, můžete jako spotřebitel zboží vrátit do 14 dnů od zakoupení.

Ověřený e-shop Daka.cz
 Prodej českého i zahraničního nábytku od renomovaných společností. Denně rozšiřujeme sortiment o nové výrobky. Prodáváme nábytek do dětských pokojů, kanceláří, jídelen, obývacích pokojů, předsíní, kuchyní, ložnic, zahradních teras, barových koutků apod. Náš e- shop vyniká svou přehledností. Nábytek dovážíme a rozvážíme sami po celé ČR. Předcházíme a eliminujeme tím možné reklamace. 
Na infolince nás zastihnete Po – Pá 8:00-15:00, kde Vám poskytneme odpovědi na jakékoliv dotazy.