Jurek Meble Policová/ skříň INEZ PLUS 26 Jurek 50/201/50

Uspořádání skříň lze sestavit buď jako policovou nebo šatní Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o... více informací »
Jurek Meble  Policová/ skříň INEZ PLUS 26 Jurek 50/201/50
Značka: Jurek Meble
2 541 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání skříň lze sestavit buď jako policovou nebo šatní Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o...

Uspořádání skříň lze sestavit buď jako policovou nebo šatní Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast kovové panty

Unikátní a žádaný produkt Jurek Meble Policová/ skříň INEZ PLUS 26 Jurek 50/201/50 můžete sehnat také tu ve známé sekci šatní skříně. Nyní si můžete vybrat akční kousky z této populární rubriky ve výhodné akci. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele Jurek Meble. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Jurek Meble Policová/ skříň INEZ PLUS 26 Jurek 50/201/50 originál od výrobce Jurek Meble jednoduše pořídíte právě teď se slevou! Nabídky již od 2 541 Kč.