Jurek Meble Policová skříň TOMMY 3 Jurek 50/193/42 :

Uspořádání: uvnitř skříně jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Jurek Meble  Policová skříň TOMMY 3 Jurek 50/193/42 :
Značka: Jurek Meble
2 291 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř skříně jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: uvnitř skříně jsou police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovové panty kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast


Výjimečný a žádaný produkt Jurek Meble Policová skříň TOMMY jde sehnat již dnes tady na stránkách v kategorii dětské pokoje! Podívejte se na ještě podobné produkty z této populární rubriky za skvělou cenu! U zákazníků oblíbený výrobce Jurek Meble představuje skvělé výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás nabízíme více, máme v nabídce ovšem další zboží od výrobce Jurek Meble. Najdete je níže na této stránce.

Tento exkluzivní kus Jurek Meble Policová skříň TOMMY 3 Jurek 50/193/42 : s osvědčenou značkou Jurek Meble jednoduše seženete tady téměř zdarma! Cena již od 2 291 Kč.