Jurek Meble Regál TOMMY 5 Jurek 50/193/42

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi... více informací »
Jurek Meble  Regál TOMMY 5 Jurek 50/193/42
Značka: Jurek Meble
2 028 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi...

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovové panty kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast

Levný kousek Jurek Meble Regál TOMMY 5 Jurek 50/193/42 najdete prostě tady u nás v sekci regály a poličky! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této populární kategorie ve slevě. Populární značka Jurek Meble představuje prvotřídní sortiment. za opravdu výhodné peníze! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také více skvělých produktů od značky Jurek Meble. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Jurek Meble Regál TOMMY 5 Jurek 50/193/42 od oblíbené značky se zárukou kvality Jurek Meble jednoduše pořídíte právě nyní na našich stránkách opravdu levně. Nabídky od 2 028 Kč.