Jurek Meble stolek VERONA 7 Jurek 50/55/40 barevné provedení

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Jurek Meble   stolek VERONA 7 Jurek 50/55/40 barevné provedení
Značka: Jurek Meble
1 739 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: viz obrázek Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska kovové panty zadní stěna sololitová deska úchytky: tvrzené PVC korpus: mat dvířka: mat barevné provedení: bílý mat nebo černý mat/ořech

Akční a ve slevě kus lze nakoupit mimo jiné tady na našich stránkách v populární kategorii noční stolky. Připravili jsme pro vás parádní produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu. Tento výrobce Jurek Meble prodává vynikající výrobky za rozumné peníze. To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Jurek Meble. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Jurek Meble stolek VERONA 7 Jurek 50/55/40 barevné provedení od známé kvalitní značky Jurek Meble snadno najdete právě nyní na našich stránkách za báječnou cenu. Nyní pořídíte jen za 1 739 Kč.