Jurek Meble Vitrína JOHN 2 Jurek 61/191/40

Uspořádání: za dvířky šest polic Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva... více informací »
Jurek Meble  Vitrína JOHN 2 Jurek 61/191/40
Značka: Jurek Meble
3 042 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky šest polic Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva...

Uspořádání: za dvířky šest polic Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast


Tento kvalitní a levný produkt Jurek Meble Vitrína JOHN 2 Jurek můžete najít již dnes tady na našem webu v oblíbené sekci vitríny! Získejte jiné zboží z této populární sekce za báječnou cenu! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete více produktů od dodavatele Jurek Meble. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento skvělý kus Jurek Meble Vitrína JOHN 2 Jurek 61/191/40 od kvalitní značky Jurek Meble snadno získáte tady a teď právě skutečně levně! Akční ceny již od 3 042 Kč.