Jurek Meble Závěsná vitrína JOHN 9 Jurek 121/45/30

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Jurek Meble  Závěsná vitrína JOHN 9 Jurek 121/45/30
Značka: Jurek Meble
1 730 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: za dvířky police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou kovový mechanizmus na zásuvkách zadní stěna sololitová deska úchyty plast


Neodolatelný výrobek Jurek Meble Závěsná vitrína JOHN 9 Jurek 121/45/30 pořídíte mimo jiné tu na našich stránkách v oblíbené kategorii vitríny! Nyní můžete získat ještě ostatní produkty ze zmíněné sekce za příznivou cenu!

Tento vynikající kus Jurek Meble Závěsná vitrína JOHN 9 Jurek 121/45/30 od známého výrobce Jurek Meble snadno naleznete na našich stránkách nyní skutečně levně! Akční ceny od 1 730 Kč.