Kabina sprchová REA NIXON 80×150 |Varianta produktu – pravé

Kabina sprchová REA NIXON 80x150 |Varianta produktu - pravéPředstavujeme vám nádhernou a velmi funkční rohovou kabinu Nixon. Jedná... více informací »
Kabina sprchová REA NIXON 80x150 |Varianta produktu - pravé
Značka: Möbler
17 399 Kč
Ověřit dostupnost
Kabina sprchová REA NIXON 80x150 |Varianta produktu - pravéPředstavujeme vám nádhernou a velmi funkční rohovou kabinu Nixon. Jedná...

Kabina sprchová REA NIXON 80×150 |Varianta produktu – pravé

Představujeme vám nádhernou a velmi funkční rohovou kabinu Nixon. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru.


Všechny varianty tohoto výrobku

levé
pravé


Typ kabiny: rohová
Rozměry kabiny: 80×150
Způsob otevírání: posuvný
Výška: 1900
Druh skla: bezpečné kalené sklo
Tloušťka skla: 8 mm
Barva skla: transparent – transparentní
Povlak Easy Clean: ano
Tloušťka profilů: 14 mm
Šířka profilů: 35 mm
Materiál profilů: hliník
Povrchová úprava: chrom
Seřízení na profilech: 1490-1505 mm
Výška prahové lišty: 30 mm
Materiál držáků: mosaz
Možnost montáže bez okrajů: ano
Záruka: 24 měsíců

Kvalitní a žádaný produkt Kabina sprchová REA NIXON naleznete v pohodě tady na webu v kategorii sprchové kouty. Pořiďte si ještě jiné kusy z této známé rubriky za výhodné peníze! Populární dodavatel Möbler má v nabídce top výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob. Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další kvalitní kousky od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Kabina sprchová REA NIXON 80x150 |Varianta produktu - pravé od populární značky Möbler pořídíte u nás teď se slevou! Ceny již od 17 399 Kč.