KONGLOMERÁTOVÉ UMYVADLO GOYA 100CM

Kvalitní a oblíbený výrobek KONGLOMERÁTOVÉ UMYVADLO GOYA 100CM od známého předního výrobce Möbler lze zakoupit na našich stránkách nyní pořád výhodně! Pouze nyní za 4 499 Kč.
KONGLOMERÁTOVÉ UMYVADLO GOYA 100CM
Značka: Möbler
4 499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Je to výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru. Umyvadlo je vyrobeno z vysoce kvalitního konglomerátu v barvě sněhově bílé. Umyvadlo lze zavěsit nebo namontovat přímo na desku.
V našem obchodě najdete vhodné zátky, kohouty a sifony.
Konglomerát – Perfect Surface je materiál, ze kterého je umyvadlo Goya vyrobeno. Vyznačuje se mimořádnou odolností – jak proti mechanickému poškození, tak proti poškrábání a dokonce i proti vysokým teplotám.
Pevné a pečlivé zpracování zajistí pohodlné a bezpečné používání. Kromě vynikající odolnosti se konglomerát navzdory své sněhově bílé barvě velmi snadno udržuje v čistotě.
Konglomerovaná umyvadla jsou také snadnou volbou pro ty, kteří oceňují estetiku a jednoduchost v jednom. Hlavními vlastnostmi tohoto materiálu jsou moderní styl a vysoká odolnost.

CAD