Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente růžové

Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové... více informací »
Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente růžové
Značka: Möbler
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové...

Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové tkaniny vypadají úžasně na volném i kancelářském nábytku. Sedák je potažen vysoce elastickou houbou, čalouněnou látkou VIC, s odnímatelným polštářem. Kovová základna na cvočcích byla natřena černě. Cvočky jsou vyrobeny z plastu. Židle je otočná, má také možnost nastavení výšky sedadla. Křeslo váží 11,9 kg, vyžaduje montáž. Maximální zatížení je 120 kg. Max. počet kusů v krabici: 1 Rozměry kartonu: 58 cm x 51 cm x 63 cm
Diskontní výrobek je k dispozici právě teď na našich stránkách v populární rubrice kancelářské židle. Připravili jsme ještě podobné produkty ze zmíněné kategorie ve výhodné akci! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný kus Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente růžové od známé značky Möbler jednoduše seženete tady opravdu levně. Aktuálně v akci za 5 599 Kč.