Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé

Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové... více informací »
Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé
Značka: Möbler
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové...

Kancelářské křeslo Nora na kolech je stylové křeslo potažené velurovou látkou. Velmi populární trend ukazuje, že velurové tkaniny vypadají úžasně na volném i kancelářském nábytku. Sedák je potažen vysoce elastickou houbou, čalouněnou látkou VIC, s odnímatelným polštářem. Kovová základna na cvočcích byla natřena černě. Cvočky jsou vyrobeny z plastu. Židle je otočná, má také možnost nastavení výšky sedadla. Křeslo váží 11,9 kg, vyžaduje montáž. Maximální zatížení je 120 kg. Max. počet kusů v krabici: 1 Rozměry kartonu: 58 cm x 51 cm x 63 cm
Kvalitní produkt Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé jde pořídit ještě tu na webu ve známé kategorii kancelářské židle. Vyhledejte si ostatní produkty ze zmíněné rubriky za nejlepší ceny. Dodavatel Möbler vyrábí vysoce kvalitní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento exkluzivní výrobek Křeslo kancelářské na kolečkách Nora Vicente šedé od kvalitní značky Möbler jednoduše můžete najít u nás právě za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 5 599 Kč.