Křeslo Karl Velvet modré

Křeslo Karl je kreativní kombinací moderní formy a výrazné barvy. Zlatý kovový rám v kombinaci s tmavě modrou barvou kulatého... více informací »
Křeslo Karl Velvet modré
Značka: Möbler
4 399 Kč
Ověřit dostupnost
Křeslo Karl je kreativní kombinací moderní formy a výrazné barvy. Zlatý kovový rám v kombinaci s tmavě modrou barvou kulatého...

Křeslo Karl je kreativní kombinací moderní formy a výrazné barvy. Zlatý kovový rám v kombinaci s tmavě modrou barvou kulatého sedadla naznačuje lásku stále populárního kouzla. Základna křesla se skládá ze dvou zkřížených skluzů. Mimořádně elegantní a elegantní křeslo bylo zdobeno jemnou sametovou tkaninou. Díky plnění z polyuretanové pěny je křeslo velmi útulné a pohodlné. Max. zatížení: 120 kg Tento neodolatelný kus Křeslo Karl Velvet modré najdete prostě na našich stránkách v populární kategorii křesla! Prozkoumejte oblíbené produkty z této sekce za báječnou cenu. Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler pro vás připravuje velmi kvalitní sortiment.

Tento velmi žádaný produkt Křeslo Karl Velvet modré od kvalitní značky Möbler můžete získat zde teď právě za výhodnou cenu. Nabídka od 4 399 Kč.