Lampa stolní Vancouver hnědá

Stojací lampa Vancouver je rustikálním prvkem interiérového designu. Základna lampy byla vyrobena z kovu natřeného starožitným... více informací »
Lampa stolní Vancouver hnědá
Značka: Möbler
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Stojací lampa Vancouver je rustikálním prvkem interiérového designu. Základna lampy byla vyrobena z kovu natřeného starožitným...

Stojací lampa Vancouver je rustikálním prvkem interiérového designu. Základna lampy byla vyrobena z kovu natřeného starožitným bronzem. Jeho velmi štíhlá a vysoká struktura byla zakončena kulatým stínidlem na konci. Stínidlo bylo vyrobeno ze skla. Maximální výkon lampy: 25 W, Svítidlo: E27, Hmotnost lampy: 1,90 kg, Tento žádaný produkt Lampa stolní Vancouver hnědá dostanete taky tady na webu zařazený v rubrice stolní lampy. Prozkoumejte kvalitní výrobky ze zmíněné rubriky za výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na více produktů od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Möbler vás obohatí o skvělé výrobky A to ještě není vše!

Tento designový kus Lampa stolní Vancouver hnědá od známé značky Möbler jednoduše můžete získat tady a teď právě opravdu výhodně. Teď za akční cenu 2 399 Kč.