Laski Vitrína nízká ARCO 72/154/40 :

Uspořádání: uvnitř dvě police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově... více informací »
Laski Vitrína nízká ARCO  72/154/40 :
Značka: Laski
3 538 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádání: uvnitř dvě police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino - jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově...

Uspořádání: uvnitř dvě police Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou zásuvky na kovových kolečkových lištách zadní stěna sololitová deska

Kvalitní a velmi žádaný produkt Laski Vitrína nízká ARCO máte možnost najít bez problémů tady na webu zařazený v rubrice vitríny. Nyní pořídíte ostatní produkty z této oblíbené rubriky za výhodnou cenu. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele Laski. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka Laski má prvotřídní zboží Podívejte se sami!

Ve slevě produkt Laski Vitrína nízká ARCO 72/154/40 : od kvalitní značky Laski snadno naleznete právě opravdu levně! Cena od 3 538 Kč.