Lišta s háčky 60 černá

Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním... více informací »
Lišta s háčky 60 černá
Značka: Möbler
499 Kč
Ověřit dostupnost
Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním...

Háčková lišta je perfektním řešením pro chodbu nebo čekárnu. Moderní ocelový věšák má až 8 háčků s maximálním zatížením 3 kg. Díky laserově řezaným a přitom odolným háčkům je pás ideální pro uložení tašek, klíčů nebo oblečení. Produkt je potažen práškem, což usnadňuje čištění a odolnost proti poškrábání. Další výhodou je matný povrch, který dodává třídě a eleganci. Háček je k dispozici ve dvou barvách, díky čemuž máme více možností uspořádání interiéru. Maximální zatížení pásu je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Výška: 5,5 cm Šířka: 60 cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 9cm x 63cm x 5cm Hmotnost balení: 2kg Tento výjimečný produkt Lišta s háčky 60 je dostupný rovněž tu na našich stránkách v oblíbené kategorii věšáky. Máme pro vás další produkty ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, máme toho více! Podívejte se také na další kvalitní zboží od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Velmi oblíbený produkt Lišta s háčky 60 černá od top značky Möbler snadno seženete u nás teď opravdu levně. Teď za akční cenu 499 Kč.